LATEST PROPERTY

Sort Option
  • Auction Date
  • Price
  • Bedrooms
  • Property Type
  • Zipcode
  • Listing
Grid
List

A LOW COST FLAT UNIT

Unit No. J-3-14, Block J, Jalan Pelangi 1, Taman, Pulau Pinang 13600

1Picture(s)
Visits:20
Unit No. J-3-14, Block J, Jalan Pelangi 1, Taman Pelangi, 13600 Perai, Pulau Pinang. Nearby:- - Perai Industrial Estate - Taman IKS Bukit Tengah - Taman Nagasari - Toyochem Graphic Sdn Bhd - Ishikana Spring (M) Sdn Bhd Jika Berminat dengan hartanah ini, Sila hubungi kami :- Pn.
RM50,000

A SINGLE STOREY TERRACE HOUSE

Lot No. 33, Taman Ria Kampung Tambalang, Sabah

1Picture(s)
Visits:20
Lot No. 33, Taman Ria Kampung Tambalang Tuaran Sabah. Nearby:- - SK Tambalang - Sabandar Cowboy Town - Shahbandar Beach - Royal Sabah Turf Club Tuaran Jika Berminat dengan hartanah ini, Sila hubungi kami :- Pn.
RM180,000

A SINGLE STOREY TERRACE HOUSE

T-476, Jalan Inderapura 15, Taman Inderapura Fasa, Pahang 27000

1Picture(s)
Visits:15
T-476, Jalan Inderapura 15, Taman Inderapura Fasa 5B, 27000 Jerantut, Pahang Darul Makmur. Nearby:- - Kolej Komuniti Jerantut - Kawasan Perindustrian Jerantut - Cawangan Trafik Ibu Pejabat Jerantut - Kompleks Pejabat Daerah Jerantut - Majlis Daerah Jerantut Jika Berminat dengan hartanah ini, Sila hubungi kami :- Pn.
RM200,000

A CONDOMINIUM UNIT

Unit No. 3-08-6, Level 8, Block 3, Pantai Hillpark, Kuala Lumpur 59200

1Picture(s)
Visits:31
Unit No. 3-08-6, Level 8, Block 3, Pantai Hillpark Phase 5, Jalan Pantai Dalam, 59200 Kuala Lumpur. Nearby:- - Bangsar South - Taman Bukit Angkasa - Bukit Kerinchi & Desa Aman (PDRM) - Universiti Malaya Campus - Menara Telekom Jika Berminat dengan hartanah ini, Sila hubungi kami :- Pn.
RM324,000

AN APARTMENT UNIT

Unit No. 21A, Premises No. 21, Jalan Dato Dagang 3, Selangor 41200

1Bathroom(s)
1Picture(s)
730Sqft
Visits:52
Unit No. 21A, Premises No.
RM50,000

A MEDIUM COST APARTMENT UNIT

Unit No. D-4-15, 4th Floor, Block D, Apartment Bug, Selangor 48300

2Bathroom(s)
1Picture(s)
672Sqft
Visits:49
Unit No.
RM80,000

A 2 1/2 STOREY TERRACED HOUSE

No. 6 Taman Bukit Sepangar Lorong Bukit Sepangar 3, Sabah 88450

1Picture(s)
Visits:55
No. 6 Taman Bukit Sepangar Lorong Bukit Sepangar 3/3A Phase 3A Lot A14 Kuala Menggatal, 88450 Kota Kinabalu, Sabah.
RM670,000

A SERVICED APARTMENT UNIT

Unit no. a-16-06, block a, the heritage, jalan sb dagang, mines resort city, Selangor 43300

1Picture(s)
Visits:80
UNIT NO. A-16-06, BLOCK A, THE HERITAGE, JALAN SB DAGANG, MINES RESORT CITY, 43300 SERI KEMBANGAN, SELANGOR.
RM500,000

A LOW-COST APARTMENT UNIT

Taman Bukit Emas Jalan Bukit Emas 4, Selangor 43000

1Picture(s)
657Sqft
Visits:77
Unit No. A-3-11, Rumah Pangsa Kos Rendah Taman Bukit Emas, Jalan Bukit Emas 4, Taman Bukit Emas, 43000 Kajang, Selangor Darul Ehsan.
RM85,000

A SERVICED APARTMENT UNIT

Unit No. A-4-5 Jalan Puchong South 1, Bandar Puchong South, Selangor 47100

1Picture(s)
Visits:90
UNIT NO. A-4-5, RESIDENSI LOT 8, JALAN PUCHONG SOUTH 1, BANDAR PUCHONG SOUTH, 47100 PUCHONG SELANGOR. NEARBY :- - Giant Seri Kembangan - AEON Taman Equine - Real Kids Puchong - Farm In The City Jika Berminat dengan hartanah ini, Sila hubungi kami :- Farah– 012 - 327 5047 Ila – 018 - 6685077 Aishah – 011 - 5504 0154 Pn.
RM513,000

A LOW COST APARTMENT UNIT

Unit No. N-4-1, Blok N Bandar Tasik Kesuma, Selangor 43700

2Bathroom(s)
1Picture(s)
764Sqft
Visits:66
UNIT NO. N-4-1, BLOK N, PANGSAPURI BAIDURI, BANDAR TASIK KESUMA, 43700 BERANANG, SELANGOR . Nearby : - Kolej Professional Mara Beranang - Malaysian Japanese Institute - SK Bandar Tasik Kesuma - SMK Bandar Tasik Kesuma Jika Berminat dengan hartanah ini, Sila hubungi kami :- Farah– 012 - 327 5047 Ila – 018 - 6685077 Aishah – 011 - 5504 0154 Pn.
RM75,000

A DOUBLE STOREY TERRACED HOUSE

No. 2a, Jalan Ap 1c/16, Alam Perdana, Selangor 43200

1Picture(s)
Visits:64
NO. 2A, JALAN AP 1C/16, ALAM PERDANA, 42300 BANDAR PUNCAK ALAM, SELANGOR. Nearby : - Bandar Seri Coalfields - Desa Coalfields - Bandar Puncak Alam - Taman Alam Jaya - Aquila Alam Sutera Jika Berminat dengan hartanah ini, Sila hubungi kami :- Farah– 012 - 327 5047 Ila – 018 - 6685077 Aishah – 011 - 5504 0154 Pn.
RM300,000
58 Results returned.Per Page

Arena Auctioneers Sdn.Bhd (1092337-X)

No. 20-2, Jalan Matahari, AB U5/AB, Seksyen U5,
Bandar Pinggiran Subang, 40150 Shah Alam, Selangor Darul Ehsan

Feel free to contact our team as per details below if you need any further information.

(OFFICE) 03-7842 5660 / 03-7845 5890
Farah – 012-327 5047
Ila 018-668 5077
Aishah – 011-5504 0154
Maz – 012-288 5047